  • ABM11W16.0000MHZ6D1XT
ABM11W16.0000MHZ6D1XT
advertisement
Manufacturer No:
ABM11W16.0000MHZ6D1XT
HK JDW NO:
5-ABM11W16.0000MHZ6D1XT
Package:
Description:
Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 6pF FUND 200Ohm 4-Pin SMD T/R