  • ABM12W40.0000MHZ8D1XT
ABM12W40.0000MHZ8D1XT
advertisement
Manufacturer No:
ABM12W40.0000MHZ8D1XT
HK JDW NO:
5-ABM12W40.0000MHZ8D1XT
Package:
Description:
Crystal 40MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R