  • ABMM2-22.1184MHZ-E2-T
ABMM2-22.1184MHZ-E2-T
advertisement
Manufacturer No:
ABMM2-22.1184MHZ-E2-T
HK JDW NO:
5-ABMM2-22.1184MHZ-E2-T
Package:
Description:
Crystal 22.1184MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R