  • ABMM2-64.000MHZ-E2F-T
ABMM2-64.000MHZ-E2F-T
advertisement
Manufacturer No:
ABMM2-64.000MHZ-E2F-T
HK JDW NO:
5-ABMM2-64.000MHZ-E2F-T
Step5Bar-code shipping tag
ABMM2-64.000MHZ-E2F-T
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    64MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Height
    1.1938mm
  • Length
    6.096mm
  • Width
    3.6068mm