  • ACACA200222002P100
ACACA200222002P100
advertisement
Manufacturer No:
ACACA200222002P100
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-ACACA200222002P100
Package:
Conformal
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ACACA200222002P100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    20kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    300mW
  • Terminal Pitch
    800μm
  • Length
    3.2mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    Conformal
  • Number of Pins
    8
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%