  • ACAG1204-868-T
ACAG1204-868-T
advertisement
Manufacturer No:
ACAG1204-868-T
HK JDW NO:
5-ACAG1204-868-T
Package:
Datasheet:
ACAG1204-868-T
Step5Bar-code shipping tag
ACAG1204-868-T
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Applications
    ISM, LoRa, Sigfox
  • Gain
    2.63dBi
  • Frequency Range
    858MHz~878MHz
  • RF Family/Standard
    General ISM
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    868MHz
  • Height (Max)
    0.063 1.60mm