  • ACM100805F-470T35
ACM100805F-470T35
advertisement
Manufacturer No:
ACM100805F-470T35
Manufacturer:
Meled
HK JDW NO:
16438-ACM100805F-470T35
Package:
Datasheet:
Description:
300Ω@100MHz -40℃~+125℃ 90mΩ 50V 2 3.5A SMD,10x8x5mm Common Mode Filters ROHS