  • ACM1513F-551T100
ACM1513F-551T100
advertisement
Manufacturer No:
ACM1513F-551T100
Manufacturer:
Meled
HK JDW NO:
16438-ACM1513F-551T100
Description:
550Ω@100MHz -40℃~+125℃ 6mΩ 80V 2 10.5A SMD,15x13mm Common Mode Filters ROHS