  • ACM855050F-122T30
ACM855050F-122T30
advertisement
Manufacturer No:
ACM855050F-122T30
Manufacturer:
Meled
HK JDW NO:
16438-ACM855050F-122T30
Description:
1.2kΩ@100MHz -40℃~+125℃ 25mΩ 50V 2 3A SMD,8.5x5x5.1mm Common Mode Filters ROHS