  • ACM9070F-701T50
ACM9070F-701T50
advertisement
Manufacturer No:
ACM9070F-701T50
Manufacturer:
Meled
HK JDW NO:
16438-ACM9070F-701T50
Description:
700Ω@100MHz -40℃~+125℃ 10mΩ 50V 2 5A SMD,9x7x4.8mm Common Mode Filters ROHS