  • AGN210A12J
AGN210A12J
advertisement
Manufacturer No:
AGN210A12J
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-AGN210A12J
Package:
Datasheet:
AGN210A12J
Description:
Signal Relay 12VDC 1.44kOhm 1A Dpdt(10.6mm 7.4mm 10Mm) SMD General Purpose Relay