  • AGQ200A24ZJ
AGQ200A24ZJ
advertisement
Manufacturer No:
AGQ200A24ZJ
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-AGQ200A24ZJ
Package:
Datasheet:
AGQ200A24ZJ
Description:
Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (10.6mm 8.4mm 5.4mm)) SMD