  • AHA25AFB-102R
AHA25AFB-102R
advertisement
Manufacturer No:
AHA25AFB-102R
HK JDW NO:
898-AHA25AFB-102R
Step5Bar-code shipping tag
AHA25AFB-102R
  • Package / Case
    Axial, Box
  • Mounting Feature
    Flanges
  • Operating Temperature
    -55°C~250°C
  • Size / Dimension
    1.063Lx1.063W 27.00mmx27.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    102Ohm
  • Power (Watts)
    25W
  • Height Seated (Max)
    0.587 14.90mm