  • AHA25AFB-2K37
AHA25AFB-2K37
advertisement
Manufacturer No:
AHA25AFB-2K37
HK JDW NO:
898-AHA25AFB-2K37
Description:
2.37kOhm, ±1%,
Step5Bar-code shipping tag
AHA25AFB-2K37
  • Operating Temperature
    -55°C~250°C
  • Size / Dimension
    1.063Lx1.063W 27.00mmx27.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    2.37kOhm
  • Power (Watts)
    25W
  • Height Seated (Max)
    0.587 14.90mm