  • AHA50AFB-6K65
AHA50AFB-6K65
advertisement
Manufacturer No:
AHA50AFB-6K65
HK JDW NO:
898-AHA50AFB-6K65
Description:
6.65kOhm, ±1%,
Step5Bar-code shipping tag
AHA50AFB-6K65
  • Operating Temperature
    -55°C~250°C
  • Size / Dimension
    1.969Lx1.142W 50.00mmx29.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    6.65kOhm
  • Power (Watts)
    50W
  • Height Seated (Max)
    0.650 16.50mm