  • AHA50AJB-8K2
AHA50AJB-8K2
advertisement
Manufacturer No:
AHA50AJB-8K2
HK JDW NO:
898-AHA50AJB-8K2
Description:
8.2kOhm, ±5%,
Step5Bar-code shipping tag
AHA50AJB-8K2
  • Operating Temperature
    -55°C~250°C
  • Size / Dimension
    1.969Lx1.142W 50.00mmx29.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    8.2kOhm
  • Power (Watts)
    50W
  • Height Seated (Max)
    0.650 16.50mm