  • AHA80AFB-0R68
AHA80AFB-0R68
advertisement
Manufacturer No:
AHA80AFB-0R68
HK JDW NO:
898-AHA80AFB-0R68
Description:
680mOhm, ±1%,
Step5Bar-code shipping tag
AHA80AFB-0R68
  • Operating Temperature
    -55°C~250°C
  • Size / Dimension
    2.598Lx1.850W 66.00mmx47.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    680mOhm
  • Power (Watts)
    80W
  • Height Seated (Max)
    1.024 26.00mm