  • AHP50AJB-1K3
AHP50AJB-1K3
advertisement
Manufacturer No:
AHP50AJB-1K3
HK JDW NO:
898-AHP50AJB-1K3
Description:
1.3kOhm, ±5%,
Step5Bar-code shipping tag
AHP50AJB-1K3
  • Operating Temperature
    -55°C~250°C
  • Size / Dimension
    1.969Lx1.142W 50.00mmx29.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    1.3kOhm
  • Power (Watts)
    50W
  • Height Seated (Max)
    0.650 16.50mm