  • AIUR-15-560K
AIUR-15-560K
advertisement
Manufacturer No:
AIUR-15-560K
HK JDW NO:
5-AIUR-15-560K
Package:
Radial, Vertical Cylinder (Open)
Datasheet:
AIUR-15-560K
Step5Bar-code shipping tag
AIUR-15-560K
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Series
    AIUR-15
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.709Dia 18.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Shielding
    Unshielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    4A
  • Inductance
    56μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    48mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Height Seated (Max)
    0.787 20.00mm