  • AIUR-16-333K
AIUR-16-333K
advertisement
Manufacturer No:
AIUR-16-333K
HK JDW NO:
5-AIUR-16-333K
Datasheet:
AIUR-16-333K
Description:
FIXED IND 33MH 30MA 100 OHM TH
Step5Bar-code shipping tag
AIUR-16-333K
  • Current Rating
    30mA
  • Inductance
    33mH
  • Test Frequency
    10kHz
  • DC Resistance (DCR)
    100Ohm Max
  • Inductance Frequency - Test
    10kHz
  • Current - Saturation
    29mA
  • Height Seated (Max)
    0.374 9.50mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Dia 7.00mm
  • Tolerance
    ±10%