  • AMCW4532P-2-701T
AMCW4532P-2-701T
advertisement
Manufacturer No:
AMCW4532P-2-701T
Manufacturer:
Sunlord
HK JDW NO:
15920-AMCW4532P-2-701T
Package:
Datasheet:
Description:
700Ω@100MHz -40℃~+150℃ 0.15Ω 50V 2 1A 1812 Common Mode Filters ROHS