  • AMI-B11C-13-10-B-2
AMI-B11C-13-10-B-2
advertisement
Manufacturer No:
AMI-B11C-13-10-B-2
HK JDW NO:
49-AMI-B11C-13-10-B-2
Description:
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-B11C-13-10-B-2
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Series
    AMI-B11C
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    PC Pins
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    350μH
  • Current
    10A