  • AMI-M11H-1-20-A
AMI-M11H-1-20-A
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M11H-1-20-A
HK JDW NO:
49-AMI-M11H-1-20-A
Description:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M11H-1-20-A
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    AMI-M11H
  • Applications
    Medical
  • Termination Style
    Quick Connect
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    10mH
  • Current
    20A