  • AMI-M11K-7-10-B-2
AMI-M11K-7-10-B-2
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M11K-7-10-B-2
HK JDW NO:
49-AMI-M11K-7-10-B-2
Description:
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M11K-7-10-B-2
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Termination Style
    IEC 320-C14, Quick Connect
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    495μH
  • Current
    10A