  • AMI-M11M-6-60-B
AMI-M11M-6-60-B
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M11M-6-60-B
HK JDW NO:
49-AMI-M11M-6-60-B
Description:
LINE FILTER 250VAC 60A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M11M-6-60-B
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Termination Style
    Threaded Post (1/4-20)
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    370μH
  • Current
    6A