  • AMI-M11VC-7-16-C
AMI-M11VC-7-16-C
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M11VC-7-16-C
HK JDW NO:
49-AMI-M11VC-7-16-C
Description:
LINE FILTER 250VAC 7A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M11VC-7-16-C
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    AMI-M11VC
  • Termination Style
    Quick Connect
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Configuration
    Single Stage
  • Inductance
    2mH
  • Current
    16A