  • AMI-M12A-6-20-C
AMI-M12A-6-20-C
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M12A-6-20-C
HK JDW NO:
49-AMI-M12A-6-20-C
Description:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M12A-6-20-C
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Termination Style
    Threaded Post (8-32)
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Configuration
    Two Stage
  • Inductance
    840μH
  • Current
    20A