  • AMI-M12Y-1-20-D
AMI-M12Y-1-20-D
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M12Y-1-20-D
HK JDW NO:
49-AMI-M12Y-1-20-D
Description:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M12Y-1-20-D
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Termination Style
    Quick Connect
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    3.88mH
  • Current
    20A