  • AMPMEDC-33.333333
AMPMEDC-33.333333
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEDC-33.333333
HK JDW NO:
5-AMPMEDC-33.333333
Datasheet:
AMPMEDC-33.333333
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEDC-33.333333
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    33.3333MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm