  • AMS1117-1.2
AMS1117-1.2
advertisement
Manufacturer No:
AMS1117-1.2
Manufacturer:
KEXIN
HK JDW NO:
16230-AMS1117-1.2
Package:
Datasheet:
Description:
800mA 1.3V@(800mA) Fixed 1.2V~1.2V Positive 1 18V SOT-223 Linear Voltage Regulators (LDO) ROHS