  • AMS1117-1.5
AMS1117-1.5
advertisement
Manufacturer No:
AMS1117-1.5
Manufacturer:
YONGYUTAI
HK JDW NO:
598-AMS1117-1.5
Description:
1A 60dB@(120Hz) 1.3V@(1A) -40℃~+125℃@(Tj) Fixed 1.5V Positive 1 18V SOT-223 Linear Voltage Regulators (LDO) ROHS