  • AMS1117-1.8
AMS1117-1.8
advertisement
Manufacturer No:
AMS1117-1.8
Manufacturer:
KEXIN
HK JDW NO:
16230-AMS1117-1.8
Description:
800mA 1.3V@(800mA) Fixed 1.8V~1.8V Positive 1 18V SOT-223 Linear Voltage Regulators (LDO) ROHS