  • ANT-2.4-PW-QW-UFL
ANT-2.4-PW-QW-UFL
advertisement
Manufacturer No:
ANT-2.4-PW-QW-UFL
HK JDW NO:
473-ANT-2.4-PW-QW-UFL
Package:
Datasheet:
ANT-2.4-PW-QW-UFL
Step5Bar-code shipping tag
ANT-2.4-PW-QW-UFL
  • Packaging
    Tray
  • Series
    PW
  • Feature
    Cable - 216mm
  • Termination
    U.FL (UMCC), IPEX MHF1
  • Gain
    1.6dBi
  • Frequency Range
    2.35GHz~2.6GHz
  • Antenna Type
    Whip, Straight
  • VSWR
    1.9
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz
  • Height
    105.0036mm
  • Height (Max)
    4.134 105.00mm