  • ANT-868-ID-2000-SMA
ANT-868-ID-2000-SMA
advertisement
Manufacturer No:
ANT-868-ID-2000-SMA
HK JDW NO:
473-ANT-868-ID-2000-SMA
Step5Bar-code shipping tag
ANT-868-ID-2000-SMA
  • Gain
    0.6dBi
  • Frequency Range
    848MHz~898MHz
  • Antenna Type
    Whip, Straight
  • VSWR
    1.9
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    868MHz
  • Height (Max)
    4.906 124.60mm