  • ANT-868-JJB-ST
ANT-868-JJB-ST
advertisement
Manufacturer No:
ANT-868-JJB-ST
HK JDW NO:
473-ANT-868-JJB-ST
Package:
Datasheet:
ANT-868-JJB-ST
Step5Bar-code shipping tag
ANT-868-JJB-ST
    Select All
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2011
  • Series
    JJB
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Solder
  • Resistance
    50Ohm
  • Applications
    ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox
  • Frequency
    868MHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    25MHz
  • Gain
    -8.9dBi
  • Frequency Range
    855MHz~880MHz
  • Antenna Type
    Dome
  • VSWR
    2
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Height
    17.6022mm