  • ANT2525B00BT1575A
ANT2525B00BT1575A
advertisement
Manufacturer No:
ANT2525B00BT1575A
Manufacturer:
Yageo
HK JDW NO:
898-ANT2525B00BT1575A
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
ANT2525B00BT1575A
Description:
ANT2525B00BT1575A datasheet pdf and RF Antennas product details from Yageo stock available at HK JDW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ANT2525B00BT1575A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Published
    2011
  • Part Status
    Active
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    1.575GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    20MHz
  • Gain
    5.5 dB
  • Number of Bands
    1
  • Height
    3.9878mm
  • Length
    25mm
  • Width
    25mm