  • AP7361E-33FGE-7-EVM
AP7361E-33FGE-7-EVM
advertisement
Manufacturer No:
AP7361E-33FGE-7-EVM
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-AP7361E-33FGE-7-EVM
Package:
Datasheet:
Description:
EVAL BOARD FOR AP7361
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AP7361E-33FGE-7-EVM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mfr
    Diodes Incorporated
  • Series
  • Voltage - Input
    2.2V ~ 6V
  • Current - Output
    1A
  • Voltage - Output
    3.3V