  • APAE1575R1340ABDD6-T
APAE1575R1340ABDD6-T
advertisement
Manufacturer No:
APAE1575R1340ABDD6-T
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-APAE1575R1340ABDD6-T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
APAE1575R1340ABDD6-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 1GHz~2GHz
  • Frequency (Center/Band)
    1.575GHz
  • Return Loss
    -15dB
  • Height
    3.9878mm
  • Length
    13mm
  • Width
    13mm
  • Height (Max)
    0.185 4.70mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Adhesive
  • Mounting Type
    Adhesive
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2012
  • Series
    APAE
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Pin
  • Resistance
    50Ohm
  • Applications
    GPS
  • Frequency
    1.57542GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    4MHz
  • Frequency Range
    1.584GHz~1.588GHz