  • APAE1575R1840BADB1F-T
APAE1575R1840BADB1F-T
advertisement
Manufacturer No:
APAE1575R1840BADB1F-T
HK JDW NO:
5-APAE1575R1840BADB1F-T
Step5Bar-code shipping tag
APAE1575R1840BADB1F-T
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    6MHz
  • Gain
    3.3dBic
  • Max Frequency
    1.576443GHz
  • Frequency Range
    1.557GHz~1.563GHz
  • VSWR
    1.5
  • Frequency Group
    UHF 1GHz~2GHz
  • Frequency (Center/Band)
    1.575GHz
  • Height
    3.9878mm
  • Length
    18mm
  • Width
    18mm
  • Height (Max)
    0.181 4.60mm