  • APPM00090748701XY0
APPM00090748701XY0
advertisement
Manufacturer No:
APPM00090748701XY0
Manufacturer:
Chilisin Electronics
HK JDW NO:
156-APPM00090748701XY0
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
Description:
CHOKE CMC WW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
APPM00090748701XY0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Mfr
    Chilisin Electronics
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 125°C
  • Series
    APPM
  • Size / Dimension
    0.374" L x 0.276" W (9.50mm x 7.00mm)
  • Approval Agency
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    10mOhm
  • Current Rating (Max)
    5A
  • Impedance @ Frequency
    700 Ohms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    80V
  • Features
  • Voltage Rating - AC
  • Height (Max)
    0.189" (4.80mm)