  • APS25AF7064G-4BTM1GT
APS25AF7064G-4BTM1GT
advertisement
Manufacturer No:
APS25AF7064G-4BTM1GT
Manufacturer:
Apacer Memory America
HK JDW NO:
72-APS25AF7064G-4BTM1GT
Package:
Datasheet:
Description:
2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 64
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
APS25AF7064G-4BTM1GT
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Series
    SM210-25
  • Size / Dimension
    100.00mmx69.85mmx6.90mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    SATA III
  • Voltage - Supply
    5V
  • Memory Size
    64GB
  • Memory Type
    FLASH - NAND (MLC)
  • Current - Max
    300mA