  • APS25AF7512G-4BTM1GWT
APS25AF7512G-4BTM1GWT
advertisement
Manufacturer No:
APS25AF7512G-4BTM1GWT
Manufacturer:
Apacer Memory America
HK JDW NO:
72-APS25AF7512G-4BTM1GWT
Package:
Datasheet:
Description:
2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 51
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
APS25AF7512G-4BTM1GWT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    SM210-25
  • Size / Dimension
    100.00mmx69.85mmx6.90mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    SATA III
  • Voltage - Supply
    5V
  • Memory Size
    512GB
  • Memory Type
    FLASH - NAND (MLC)
  • Current - Max
    635mA