  • APS25H12032G-HTM1
APS25H12032G-HTM1
advertisement
Manufacturer No:
APS25H12032G-HTM1
HK JDW NO:
72-APS25H12032G-HTM1
Package:
Datasheet:
APS25H12032G-HTM1
Description:
SSD 32GB 2.5" MLC SATA III 5V
Step5Bar-code shipping tag
APS25H12032G-HTM1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Published
    2015
  • Series
    SFD25H1-M
  • Size / Dimension
    100.10mmx69.85mmx7.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Number of Terminations
    22
  • ECCN Code
    3A991.B.1.A
  • Type
    SATA III
  • HTS Code
  • Technology
    CMOS
  • Voltage - Supply
    5V
  • Terminal Position
    UNSPECIFIED
  • Terminal Form
    NO LEAD
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Number of Functions
    1
  • Supply Voltage
    5V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • JESD-30 Code
    R-XXMA-N22
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.25V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    4.75V
  • Memory Size
    32GB
  • Memory Type
    FLASH - NAND (MLC)
  • Operating Mode
    ASYNCHRONOUS
  • Organization
    32GX8
  • Memory Width
    8
  • Current - Max
    280mA Typ
  • Memory Density
    274877906944 bit
  • Parallel/Serial
    SERIAL
  • Programming Voltage
    5V
  • Form Factor
    2.5
  • Speed - Read
    405MB/s
  • Speed - Write
    170MB/s
  • Height Seated (Max)
    7.2mm
  • Length
    100mm
  • Width
    69.85mm