  • APX803L20-26C3-7
APX803L20-26C3-7
advertisement
Manufacturer No:
APX803L20-26C3-7
HK JDW NO:
233-APX803L20-26C3-7
Package:
SC-70, SOT-323
Datasheet:
Description:
2.4V 3 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 7200
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
APX803L20-26C3-7
  • Package / Case
    SC-70, SOT-323
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Voltage Detector
  • Supply Voltage
    2.4V
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.9V
  • Voltage - Threshold
    2.6V