  • APX803L40-12SA-7
APX803L40-12SA-7
advertisement
Manufacturer No:
APX803L40-12SA-7
HK JDW NO:
233-APX803L40-12SA-7
Datasheet:
APX803L40-12SA-7
Description:
1V 3 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 6042
Step5Bar-code shipping tag
APX803L40-12SA-7
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • JESD-609 Code
    e3
  • Part Status
    Active
    GULL WING
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    260
  • Number of Functions
    1
  • Supply Voltage
    1V
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    30
  • Output
    Open Drain or Open Collector
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.9V
  • Voltage - Threshold
    1.2V
  • Number of Voltages Monitored
  • Reset Timeout
    292ms Minimum
  • Length
    2.9mm