  • APXT100ARA391MF80G
APXT100ARA391MF80G
advertisement
Manufacturer No:
APXT100ARA391MF80G
HK JDW NO:
856-APXT100ARA391MF80G
Package:
Description:
Cap Aluminum Polymer 390uF 10VDC 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.022 Ohm 2850mA 15000h 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
APXT100ARA391MF80G
    Select All
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
    Polymer
  • Construction
    Aluminum Cylindrical Can
  • Polarity
    Polar
  • Voltage
    10VDC