  • AQ45A-5CKA
AQ45A-5CKA
advertisement
Manufacturer No:
AQ45A-5CKA
Manufacturer:
Phihong
HK JDW NO:
624-AQ45A-5CKA
Package:
Datasheet:
AQ45A-5CKA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AQ45A-5CKA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Published
    2016
  • Part Status
    Active
  • Connector Type
    Receptacle, USB
  • Max Operating Temperature
    45°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Approval Agency
    CB, CE, cULus
  • Max Output Current
    2.5A
  • Power Dissipation-Max
    45W
  • Voltage - Output
    5V
  • Height
    48.006mm
  • Length
    67.056mm
  • Width
    28.956mm