  • AS1310-25 EB
AS1310-25 EB
advertisement
Manufacturer No:
AS1310-25 EB
Manufacturer:
ams
HK JDW NO:
33-AS1310-25 EB
Package:
Datasheet:
AS1310-25 EB
Description:
BOARD EVAL FOR AS1310-25
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AS1310-25 EB
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    0.7V~3.6V
  • Current - Output
    60mA
  • Voltage - Output
    2.5V