  • AS1358-BTTT-45
AS1358-BTTT-45
advertisement
Manufacturer No:
AS1358-BTTT-45
HK JDW NO:
33-AS1358-BTTT-45
Datasheet:
AS1358-BTTT-45
Quantity:
In Stock : 5000
Step5Bar-code shipping tag
AS1358-BTTT-45
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
    1 (Unlimited)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Output Voltage
    4.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Control Features
    Enable
  • Number of Regulators
    1
  • Protection Features
    Over Temperature
  • Voltage Dropout (Max)
    0.95V @ 150mA
  • PSRR
    92dB ~ 62dB (1kHz ~ 100kHz)
  • Dropout Voltage
    70mV