  • ASMD0805-100-16V
ASMD0805-100-16V
advertisement
Manufacturer No:
ASMD0805-100-16V
Manufacturer:
Shenzhen JDT Fuse
HK JDW NO:
16126-ASMD0805-100-16V
Package:
Datasheet:
Description:
6V 1A 100A 0.6W 1.95A 0.04Ω 0.3s 0.23Ω 0805 Resettable Fuses ROHS